PL

EN

Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Data 02.09.2015 - 04.09.2015

Opis

Serdecznie zapraszam Państwa do zielonej Bydgoszczy – Miasta, w którym ochrona środowiska oraz racjonalna gospodarka odpadami stanowią jeden z podstawowych filarów jego funkcjonowania. Jest mi tym bardziej miło, że budowa Zakładu Termicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitalnego jest jedną z najbardziej zaawansowanych tego typu inwestycji w Polsce. 

Wprowadzone od 1 lipca 2013 r. zmiany w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach nałożyły na samorządy gminne nowe obowiązki związane z organizacją kompleksowej gospodarki odpadami komunalnymi. Rok 2016 przyniesie kolejną zmianę w związku z rozszerzeniem możliwości zagospodarowania odpadów komunalnych o termiczne przekształcenie z odzyskiem ciepła i energii elektrycznej w układzie kogeneracji.

Wymiana poglądów na temat kompleksowej gospodarki odpadami podczas konferencji stwarza możliwość spotkania w gronie ekspertów, wymiany poglądów i podzielenia się doświadczeniami. Niewątpliwie takie spotkania przyczyniają się do szukania nowych rozwiązań, które usprawnią gospodarowanie odpadami.  

Rafał Bruski,

Prezydent Miasta Bydgoszczy

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie Konferencją nie ma już dostępnych pokoi w Hotelu Słoneczny Młyn****.  Zapraszamy do skorzystania z usług Hotelu Campanile Bydgoszcz***.

Współorganizatorzy

Partner generalny

Sponsor generalny

Partnerzy specjalni

Partner przetwarzania frakcji biodegradowalnej

Partnerzy

Organizacje współpracujące

Patroni medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Hotel Słoneczny Młyn
Jagiellońska 96
85-027 Bydgoszcz

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij