PL

EN

FORUM CZYSTEJ ENERGII

Data 27.10.2015 - 29.10.2015

Opis

Już po raz piętnasty redakcja miesięcznika „Czysta Energia” przygotowała obszerny program edukacji, obejmujący swym zakresem najaktualniejsze zagadnienia i problemy związane ze stanem oraz perspektywami rozwoju energetyki odnawialnej. Możemy śmiało powiedzieć, ze trwająca prawie cztery lata batalia o OZE zakończyła się sukcesem, ale czy całkowitym? Jest ustawa o odnawialnych źródłach energii, powstają akty wykonawcze i możemy czuć się bezpiecznie, ale czy wszyscy? Swoje niezadowolenie głośno wyraża branża biogazowni rolniczych. Będziemy więc oczekiwać kolejnych nowelizacji ustawy, sprzyjających rozwojowi całego sektora.

Jednak aby móc korzystać z zapisów ustawy o OZE, trzeba najpierw zdobyć szeroką wiedzę. Pomagamy w tym za darmo od 15 lat. O tym, jak się przygotować do udziału w aukcjach zielonej energii, które będą ogłaszane od 1 stycznia 2016 r., będą mówić zaproszeni na tegoroczne Forum prawnicy.

W ostatnich latach edukacja w zakresie OZE to dla wielu podmiotów okazja do prowadzenia biznesu, bowiem najwięcej konferencji w kraju dotyczy właśnie odnawialnych źródeł energii. Jakie są tego efekty? Niekoniecznie pożądane. A właściwa edukacja to kwestia priorytetowa, choćby w sytuacji, gdy w gminie pojawia się inwestor, chcący zainwestować np. w ciepłownię biomasową, ale napotyka na opór, ponieważ ludziom brakuje rzetelnej wiedzy na temat korzyści, jakie dana inwestycja może im przynieść.

Każdego roku staramy się podążać za trendami w polityce energetycznej. W ramach trzech minionych edycji, kiedy podsycano nadzieję na wydobywanie gazu z łupków, do programu Forum włączaliśmy tematykę związaną z tą dziedziną.

W trym roku, angażując się w kreowanie niskoemisyjnej gospodarki, postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak działają nasze ciepłownie, oraz czy możne je, i w jakim zakresie, zmodernizować. Temu tematowi poświęcimy cały drugi dzień Forum.

Forum Czystej Energii w Salonie Czystej Energii na targach Pol-Eco-System w Poznaniu to:

  • kompleksowa, profesjonalna edukacja w zakresie energetyki odnawialnej,
  • sprawdzeni, wysokiej klasy referenci – naukowcy i praktycy,
  • możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i konsultacji z każdym referentem.

Tego nie można przeoczyć!

Dodatkowych informacji udziela:
Redakcja miesięcznika „Czysta Energia”
e-mail: u.wojciechowska@czystaenergia.pl
tel. +48 61/655 81 51

Promocja podczas wydarzenia
e-mail: reklama@abrys.pl
tel. +48 61/655 81 71

FORUM CZYSTEJ ENERGII
Termin: 27-29 października 2015 r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 7a, stoisko 71, salka konferencyjna
Dostępność: wstęp bezpłatny
Liczba uczestników: ok. 150 osób

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
Poznań

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij