PL

EN

Dyskusyjny panel polsko-ukraiński

Data 19.09.2013

Opis

Redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” przygotowuje międzynarodowe wydarzenie – „Dyskusyjny panel polsko-ukraiński”, który wpisuje się w obchody jubileuszu dziesięciolecia pisma na branżowym rynku wydawniczym. Debata, której celem jest wymiana doświadczeń między reprezentantami szeroko pojętej gospodarki komunalnej z Polski i Ukrainy, odbędzie się 19.09.2013 r. w Kielcach, podczas trwania VI Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej, Odwodnień i Melioracji TIWS. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Stronę polską reprezentować będą dwie instytucje: Konwent Kierowników Jednostek Komunalnych Województwa Podkarpackiego oraz Staropolski Klaster Wodny. Z Ukrainy przyjadą przedstawiciele branży wodociągowo-kanalizacyjnej na czele z Jurijem Żerlicynem, wiceprezesem Stowarzyszenia „Ukrwodokanalekologja”. Idea spotkania zakłada wymianę poglądów między sąsiadami oraz podzielenie się pomysłami usprawniającymi podejmowane działania – wykorzystywane technologie, sposoby zarządzania, źródła finansowania inwestycji.

Panel podzielony został na dwie części – w pierwszej wygłoszone zostaną prelekcje, omawiające polskie i ukraińskie doświadczenia, które w kolejnej części poddane zostaną dyskusji. Wstęp na wydarzenie jest otwarty, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa. Relacja z  debaty ukaże się w październikowym wydaniu miesięcznika.

Anna Lembicz 
Redaktor prowadząca „Wodociągi-Kanalizacja”

Patronat honorowy

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij