PL

EN

Debata redakcyjna miesięcznika "Wodociągi-Kanalizacja"

Data 06.05.2014

Zarządzanie przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym. Uwarunkowania i metody.

Zarządzanie przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym to temat cyklu debat, które redakcja przeprowadza z kadrą zarządzającą przedsiębiorstwami z branży. Trzecie spotkanie z tej serii już za nami. Tym razem do siedziby wydawcy miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”, firmy Abrys w Poznaniu, 6 maja 2014 r. zjechali przedstawiciele przedsiębiorstw wod-kan różnej wielkości, rozmaitej własności, o różnorodnym zakresie działań i z całego kraju.

Rozmawialiśmy już na temat zarządzania z reprezentacją najmniejszych zakładów wod-kan, gościliśmy prezesów największych przedsiębiorstw, teraz przyszła pora wysłuchać, czym żyją prezesi różnych firm i czy mają podobny punkt widzenia.

W trzeciej debacie uczestniczyli dr inż. Tadeusz Rzepecki, prezes Tarnowskich Wodociągów (moderator spotkania), Ryszard Kowalczyk, dyrektor finansowy z tarnowskiego przedsiębiorstwa, Dariusz Jędrzejczyk, reprezentujący Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Końskich, dr inż. Jacek Dziubek, prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie, Dariusz Bocheński, prezes Przedsiębiorstwa Oczyszczania Ścieków Gubin-Guben, z Tuchowa przyjechał Sławomir Jędrusiak, prezes Spółki Komunalnej „Dorzecze Białej”, Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne reprezentował prezes dr inż. Dariusz Latawiec, a Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych w Nowogardzie prezes Ryszard Sobieralski. Z kolei z Piotrkowa Trybunalskiego przybył prezes Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji Michał Rżanek, natomiast z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji z Kalisza prezes Roman Wiertelak.

Zdjęcia

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij