PL

EN

Rabaty i promocje

Prenumerata 2017 - aktualne oferty promocyjne:

Rabat 50% na e-wydania
Zamawiając prenumeratę w wersji papierowej, otrzymujesz rabat 50%na zakup e-wydania tego samego tytułu.

E-czytelnia gratis
Prenumerata Wydawnictw umożliwia bezpłatne korzystanie z e-czytelni (archiwum artykułów) w zakresie zamówionych tytułów. Aby otrzymać dane do zalogowania w e-czytelni zaznacz odpowiednią pozycję w formularzu lub skontaktuj się z Działem Prenumeraty.

Prenumerata Wieloletnia
W każdej chwili możesz zamówić prenumeratę wieloletnią wybranych czasopism – otrzymasz 10% rabatu i zapomnisz o konieczności corocznego odnawiania prenumeraty (więcej szczegółów w regulaminie prenumeraty).

Zniżka dla edukacji
Szkoły, biblioteki, uczelnie i studenci otrzymują 50% rabatu na zakup wydawnictw periodycznych. Oferta jest dostępna pod warunkiem przesłania skanu lub kserokopii legitymacji wraz z zamówieniem. Aby zamówić prenumeratę z 50% rabatem przez sklep.abrys.pl, skontaktuj się z  Działem Prenumeraty w celu uzyskania indywidualnego kuponu rabatowego.

Wydania archiwalne
Istnieje możliwość zamówienia egzemplarzy archiwalnych. Informacje o dostępnych numerach uzyskasz w Dziale Prenumeraty. Wystarczy przesłać e-mail z zapytaniem o poszczególne numery. Numery archiwalne od 2010 roku są dostępne również poprzez sklep.abrys.pl

 

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij