PL

EN

Puchar Recyklingu

Organizowany od 2000 roku Konkurs „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne.
Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów tych, które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną. Uczestnicy walczą o prestiżowy tytuł „Tygrysa Recyklingu”, Puchary Recyklingu i statuetki w poszczególnych kategoriach.


Swój udział mogą zgłaszać szczególnie urzędy gmin i starostwa powiatowe, związki komunalne gmin i powiatów, zakłady gospodarki komunalnej, organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące edukację recyklingową (np. placówki oświatowe, centra edukacji ekologicznej), inne podmioty gospodarcze mające zezwolenie na usuwanie odpadów stałych, czy sortownie odpadów komunalnych.

 

Informujemy, że Samorząd Województwa Mazowieckiego został Partnerem Konkursu. Z tej okazji na zgłoszenia uczestników Województwa Mazowieckiego czekamy do 15 lipca!

Formularze szczegółowe w wersji elektronicznej dostępne są na stronie www.pucharrecyklingu.pl

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji Konkursu o Puchar Recyklingu! 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, WEJDŹ NA: 

www.zgloszenie.pucharrecyklingu.pl

 

 

Dokumenty do pobrania

Sponsor generalny XVIII edycji konkursu

Partner organizacyjny XVIII edycji Konkursu

Patroni honorowi XVIII edycji Konkursu

Partnerzy i sponsorzy XVIII edycji Konkursu

Partnerzy medialni XVIII edycji Konkursu

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij