PL

EN

Nagroda Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki

XVI edycja Konkursu

Rusza kolejna edycja Konkursu Nagroda Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska. Przedsięwzięcie ustanowione zostało z inicjatywy Wojciecha Dutki, założyciela i pierwszego redaktora naczelnego miesięcznika „Przegląd Komunalny”, propagatora działań w ochronie środowiska.

Już po raz szesnasty firma Abrys organizuje konkurs w celu wyróżnienia osobistości lub organizacji aktywnie działających na rzecz zrównoważonego rozwoju, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozpowszechniania przedsięwzięć mających istotny wpływ na ochronę środowiska oraz szerzenie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Nagroda honoruje dokonania wyróżnionej osoby, organizacji lub instytucji za całokształt prowadzonych działań w duchu zrównoważonego rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem zorganizowanych akcji i wydarzeń w roku poprzedzającym bieżącą edycję.

Rok dla dziennikarzy

W tym roku nagroda przyznana zostanie w dwóch kategoriach: dla osób i/lub organizacji aktywnie działających na rzecz zrównoważonego rozwoju, która przyznawana jest co roku, oraz dla dziennikarzy, publicystów i zespołów redakcyjnych, których publikacje w znacznym stopniu przyczyniają się do podnoszenia poziomu wiedzy społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska oraz kierujących się rzetelnością i obiektywizmem w relacjonowaniu spraw ekologii w mediach. Nagroda w tej kategorii przyznawana jest co trzy lata. Laureaci nagrodzeni zostaną podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającego Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Partner

Dokumenty do pobrania

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij