PL

EN

Laureaci konkursu o tytuł Dyrektora Roku 2015

Jan Skalski - Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta 2015

W poprzedniej edycji Konkursu zwyciężył Jan Skalski, prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie. Jest on związany ze swoją firmą od 2001 r. gdzie awansował od stanowiska głównego inżyniera, poprzez dyrektora zakładu, do prezesa Zarządu Spółki. Jako prezes podjął się swojego największego życiowego dzieła: budowy Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, unieszkodliwiającego rocznie 94 tys. mg zmieszanych odpadów komunalnych. Wybudował także nowoczesną kompostownię odpadów zielonych, dostosował składowisko do wymagań UE, a także doprowadził do uzyskania przez MZGOK zintegrowanego systemu zarządzania.

Laureaci poprzednich edycji

Dyrektor roku 2015

Dyrektor Roku 2015

Jan Skalski (MZGOK w Koninie) - laureat

Nominowani:

- Janusz Arent  (NOVAGO, Mława)

- Robert Kalinowski (ZPK, Częstochowa)

- Krzysztof Jatczak  (Tӧnsmeier Centrum, Kutno)

- Lucyna Perlicka (ZZO, Nowy Dwór)

- Jan Skalski (MZGOK, Konin)

 

Dyrektor Roku 2014

Dyrektor Roku 2014

Wiesław Pasierbek (ZGO Bielsko-Biała) - laureat

Nominowani: 

- Artur Bogacki (SITA JANTRA, Szczecin)

- Jolanta Jabłońska-Wojciul (MPGO, Wardyń Górny)

- Franciszek Josik (PGK, Zamość)

- Wiesław Pasierbek (ZGO, Bielsko-Biała)

- Paweł Wojna (PGK, Śrem)

Dyrektor Roku 2013

Dyrektor Roku 2013

Piotr Rozwadowski (MPO, Toruń) – laureat

Nominowani:

- Marek Mrówczyński (EC Będzin, Będzin)

- Piotr Leszek Piotrowski (Nova, Nowy Sącz)

- Zdzisław Rizler (PGK EKOM, Nysa)

- Ronald Laska (REMONDIS, Szczecin)

Dyrektor Roku 2012

Dyrektor Roku 2012

Marian Wojtkowski (ZUO, Elbląg) – laureat

Nominowani:

- Krzysztof Jatczak (POM EKO SERWIS, Kutno)

- Władysław Bakalarz (MZGK, Bolesławiec)

- Juliusz Sieczkowski (MPGK, Rzeszów)

- Wojciech Byśkiniewicz (BYŚ, Warszawa)

Dyrektor Roku 2011

Dyrektor Roku 2011

 Andrzej Wojdyła (SANIKOM, Lubawka)- laureat

Nominowani:

-Andrzej Strykowski (MZO, Ostrów Wlkp.)

-Edward Jabłoński (SITA, Bielsko Biała)

-Marian Kozera (RADKOM, Radom)

-Andrzej Malara (MPGK, Katowice)

Dyrektor Roku 2010

Michał Turkiewicz (Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych - Lubań) - laureat

Nominowani:

- Roman Jagiełło
- Tadeusz Kluba
- Jan Skalski
- Stanisława Żołyniak

Dyrektor Roku 2009

Marek Wróblewski (ZUO, Gorzów Wlkp.) – laureat

Nominowani:
- Tadeusz Bęben (Sita Radom)
- Marek Mrówczyński (MPGOiEO „MASTER”, Tychy)
- Jan Szyma (CPK, Sobuczyna)
- Józef Wasinkiewicz (LPGK, Legnica)

 

Dyrektor Roku 2008

Piotr Przygoński (Alba Wrocław) – laureat

Nominowani:
- Andrzej Kaczmarek (Eko-Region, Bełchatów)
- Tadeusz Kluba (Sanipor, Gdynia)
- Lech Matuszak  (PUK, Kalisz)
- Marek Wróblewski  (ZUO, Gorzów Wlkp.)

Dyrektor Roku 2007

Władysław Kącki (MZO, Pruszków) – laureat

Nominowani:
- Stanisław Żołyniak (MZK, Leżajsk)
- Michał Turkiewicz (ZGiUK, Lubań)
- Sabina Kowalska („Eko Dolina”, Łężyce)
- Jan Skalski (MZGOK, Konin)

Dyrektor Roku 2006

- Tadeusz Koper (PGK, Słupsk) – laureat

Nominowani:
- Michał Kasztelan (MPGK, Jelenia Góra)
- Maria Spalińska (Usługi Komunalne „Wodnik”, Trzebnica)
- Jerzy Starypan („Beskid”, Żywiec)

Dyrektor Roku 2005

- Henryk Kultys (MPO, Kraków) – laureat

Nominowani:
- Tadeusz Koper (PGK, Słupsk)
- Sabina Kowalska (Eko Dolina, Łężyce)
- Krzysztof Krauze (ZZO, Poznań)

Dyrektor Roku 2004

- Wojciech Janka (ZGKiM, Zielona Góra) – laureat

Nominowani:
- Władysław Kącki (MZO, Pruszków)
- Henryk Kultys (MPO, Kraków)
- Zbigniew Skrzypiec (SITA, Nowy Sącz)

Dyrektor Roku 2003

- Tomasz Uciński (PGK, Koszalin) – laureat

Nominowani:
- Leszek Buczyński (MPO SITA, Lublin)
- Kazimierz Niebieszczański (MZGK, Bolesławiec)
- Michał Kasztelan (MPGK, Jelenia Góra)
- Marian Janas (MZO, Ostrów Wlkp.)
- Tadeusz Koper (PGK, Słupsk)

Dyrektor Roku 2002

- Henryk Klimaszewski (SITA Polska Warszawa) – laureat

Nominowani:
- Wojciech Woźniakowski (MZGOK, Konin)
- Tadeusz Herman (MPGK, Turek)
- Józef Hytry (MPO, Elbląg)

Dyrektor Roku 2001

- Henryk Kultys (MPO Kraków) – laureat

Nominowani:
- Tadeusz Kuna (PGK, Zamość)
- Wojciech Janka (ZGKiM, Zielona Góra)
- Zbigniew Kleszczewski (MZO „ASMABEL”, Częstochowa)
- Tomasz Uciński (PGK, Koszalin)
- Zbigniew Brojanowski (Altvater, Piła)
- Emil Bystrowski (INTERPROMEX, Będzin)
- Czesław Ślimak (TPK „TESKO”, Zakopane)

Dyrektor Roku 2000

- Andrzej Malara (MPGK Katowice) – laureat

Nominowani:
- Zbigniew Brojanowski (Altvater Piła)
- Emil Bystrowski (INTERPROMEX, Będzin)
- Jan Nowak (ESTA, Ruda Śląska)
- Tomasz Uciński (PGK, Koszalin)
- Zbigniew Wróbel (ZGOK, Olsztyn)

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij