PL

EN

Współpraca z ambasadami i izbami

Nasza współpraca z ambasadami i izbami gospodarczymi opiera się na wieloletnim doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas organizowanych wspólnie wielu inicjatyw służących ochronie środowiska w Polsce i za granicą. Doradzamy oraz pomagamy w organizowaniu i promocji spotkań międzynarodowych, imprez towarzyszącym targom, wyjazdów studyjnych, szkoleń i konferencji. Z udziałem ambasad i izb gospodarczych organizujemy najważniejsze w branży ochrony środowiska konferencje, takie jak Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON.
Pomagamy Wydziałom Handlowym Ambasad w promocji zagranicznych firm, narodowych stoisk podczas targów w Polsce, sporządzamy dla nich raporty dotyczące ochrony środowiska w Polsce, a także dotyczące konkretnych krajowych projektów, w których firmy zagraniczne mogłyby uczestniczyć.

Na płaszczyźnie współpracy z wymienionymi powyżej podmiotami gwarantujemy wielu zagranicznym firmom efektywne wejście na rynek Polski.

Oferta:

 1. Promocja firm zagranicznych oraz stoisk narodowych: reklamy, artykuły sponsorowane, wkładki reklamowe w naszych wydawnictwach: 

  • Przegląd Komunalny,
  • Recykling,
  • Wodociągi-Kanalizacja,
  • Czysta Energia,
  • Ecomanager,
  • Zieleń Miejska.

 2. Promocja projektów realizowanych przez Ambasadę oraz firm zagranicznych podczas organizowanych przez nas konferencji (zamieszczenie reklamy w materiałach konferencyjnych, wystąpienia promocyjne, stoisko oraz wiele innych).
 3. Wyciąg z bazy danych w celu wyszukania potencjalnych klientów.
 4. Reklama na naszych portalach internetowych.  
 5. Przygotowanie raportów  dotyczących ochrony środowiska (gospodarki odpadami, itd.).
 6. Organizacja seminarium bądź konferencji na zamówcie w celu prezentacji technologii i rozwiązań firm reprezentowanych przez Ambasadę.  

Ambasady, które z nami współpracowały

Referencje

Imprezy zorganizowane dla ambasad

Niderlandzkie Seminarium "Gospodarka odpadami w praktyce” przy Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON, Poznań 2011 – Ambasada Królestwa Niderlandów.

Dzień Norweski podczas "Międzynarodowego Zjazdu Ekologicznego" - Poznań 2010 - Ambasada Norwegii

Doświadczenia w eksploatacji instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Szwecji” podczas konferencji „Termiczne przekształcanie odpadów”, Bydgoszcz 2010 – Ambasada Szwecji

Wyjazd studyjny i zwiedzanie instalacji Refa w Nykobing oraz Kopenhagi przy konferencji „Termiczne przekształcanie odpadów”, Szczecin - Kopenhaga 2009 - Ambasada Danii

 • szkolenia
 • konferencje
 • gospodarka odpadami
 • spalanie odpadów

Seminarium "Gospodarka odpadami recykling i termiczne przetwarzanie odpadów" - Warszawa 2008 - Ambasada Królestwa Niderlandów

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij