PL

EN

Zespół

Jesteśmy zespołem o niezwykłej pasji tworzenia nowych rozwiązań. Nie brakuje nam pomysłów, dynamizmu i niecodziennych zainteresowań. Każdy z nas jest entuzjastą ochrony środowiska, również w życiu prywatnym. Dzięki sprawnej komunikacji i wyznawaniu tych samych wartości atmosfera w zespole sprzyja rozwijaniu ciekawych idei, nowatorskich pomysłów i sprawnej obsłudze klientów. Każdy z nas wnosi do pracy unikalną wiedzę i pomysłowość, co w połączeniu z doświadczeniem firmy Abrys, zdobytym na przestrzeni lat, stanowi potencjał wykorzystywany dla dobra środowiska. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem gwarantującym wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny. Satysfakcja uczestników naszych spotkań jest dla nas priorytetem.

Więcej możliwości

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia i konferencje spełniały Państwa oczekiwania oraz ukazywały nowe możliwości. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny, równocześnie priorytetowo traktując kreatywność, rozwój i nowe rozwiązania. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie i entuzjazm.
Organizujemy konferencje, które są efektywne pod względem przekazywania wiedzy i informacji oraz niezapomniane dla uczestników z uwagi na otoczenie, atmosferę, walory kulturalne oraz tworzenie relacji koleżeńskich.

Co czyni nasze konferencje wyjątkowymi?

  • Doświadczenie i profesjonalizm organizacyjny – ponad 20 lat funkcjonowania na rynku zobowiązuje nas do bycia najlepszymi w tym, co robimy i zagwarantowania uczestnikom obrad usług o wysokim standardzie, odpowiedniej jakości materiałów konferencyjnych oraz profesjonalnej pracy biura konferencji.

  • Wysoki poziom merytoryczny to efekt współpracy z najlepszymi ekspertami. To umiejętne łączenie wiedzy prezentowanej przez naukowców, doświadczeń praktyków oraz pokazów najnowszych rozwiązań technologicznych, a także interesujące wyjazdy techniczne i wymiana doświadczeń z eksploatatorami instalacji. To tworzenie okazji do dyskusji i rozmów kuluarowych.

  • Kreatywność i indywidualne podejście – przygotowując każdą konferencję, traktujemy ją jako wyjątkowy projekt, który powinien być oryginalny pod względami organizacyjnymi, merytorycznymi oraz dodatkowych atrakcji.

  • Otwartość – z uwagą słuchamy opinii na temat naszych spotkań. Podczas każdej konferencji przeprowadzamy ankietę dotyczącą oceny naszej pracy. Każdy uczestnik jest dla nas indywidualnością, zasługującą na najwyższy standard obsługi.

  • Atmosfera konferencji – tworzą ją uczestnicy oraz wykładowcy wraz z całym zespołem organizatorów. Zapewniamy komfort pracy na sali konferencyjnej oraz relaks w przestrzeni sprzyjającej integracji i rozmowom kuluarowym po zajęciach.

  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne – konferencje online w Internecie, wystąpienia dostępne po konferencji w formie plików wideo, platforma blended learning, pokazy filmów podczas konferencji, multimedialne formy prezentacji oraz nowoczesne rozwiązania audiowizualne.


Staramy się, aby uczestnictwo w naszych konferencjach dało Państwu więcej możliwości rozwoju!

Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 500 szkoleń i konferencji (czas ich trwania to 8650 godzin, czyli ponad 360 dni nieprzerwanego przekazu informacji), w których udział wzięło ok. 48 tys. uczestników (wszyscy oni zapełniliby stadion Lecha przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu).

Nasze konferencje kierowane są przede wszystkim do kadry zarządzającej, specjalistów oraz przedstawicieli administracji publicznej, którzy reprezentują branżę ochrony środowiska z podziałem na sektory:

  • gospodarki odpadami,
  • gospodarki wodno-ściekowej,
  • zagospodarowania przestrzeni miejskiej,
  • odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy na nasze szkolenia i konferencje

 

 

Dział Szkoleń i Konferencji

Dział Szkoleń i Konferencji

Dział Szkoleń i Konferencji

Dział Szkoleń i Konferencji

Dział Szkoleń i Konferencji

Dział Szkoleń i Konferencji