PL

EN

3. Konferencja Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwach wod-kan

Data 22.10.2019 - 24.10.2019

Opis

Ścieki są największą niewykorzystaną kategorią odpadów, których wielkość dorównuje wszystkim kategoriom odpadów stałych razem wziętych. Z uwagi na duże zużycie energii w branży wodociągowej coraz częściej przekonujemy się, że oczyszczalnie ścieków odzyskują znaczną część energii z alternatywnych źródeł.

3. Konferencja Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwach wod-kan odbędzie się w Ustce w dniach 22-24 października 2019 r. Kolejny raz będziemy mieli okazję posłuchać o dobrych przykładach efektywności energetycznej m.in. wykorzystaniu osadów, pozyskiwaniu biogazu, elektrowniach fotowoltaicznych, pompach ciepła czy sposobach magazynowania energii. Nie zapomnimy również o doradztwie, audytach, białych certyfikatach i dofinansowaniach.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń zarówno w teorii jak i w praktyce. Wyjazd studyjny odbędzie się do Oczyszczalni Ścieków w Słupsku. Obecnie oczyszczalnia jest w 65% samowystarczalna energetycznie, a w planach jest budowa dwóch kolejnych agregatów, które znacznie podwyższą produkcję energii. Dodatkowe atrakcje i kolacje branżowe będą sprzyjać integracji, a nadmorska lokalizacja sprawi, że uczestnicy wyjdą z konferencji nie tylko z dużą dawką wiedzy, ale także zrelaksowani pobytem nad morzem.

ZAPROSZENIE

Patronat honorowy

Partner

Partner prawny

Partner branżowy

Partner merytoryczny

Patronat medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Ustka-Słupsk

Ustka-Słupsk

Gospodarka wodno-ściekowa

Kontakt

Dział Szkoleń i Konferencji

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij