PL

EN

23. Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Data 03.09.2019 - 05.09.2019

Opis

Szanowi Państwo,

rozpoczął się letni sezon urlopowy, ale nie każdy z nas może spokojnie myśleć o wypoczynku. Z niepokojem śledzimy ostatnie obrady Sejmu, gdzie procedowana jest nowelizacja ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminie. Po przeprowadzeniu pierwszego czytania projekt został skierowany do prac w Komisjach. Przewiduję się, że nowelizacja zostanie przyjęta w lipcu tego roku. Zmiany w ustawie wpłyną na wszystkie podmioty związane z gospodarką odpadami komunalnymi, czyli na samorządy, przedsiębiorców ale i na mieszkańców. Nowelizacji ustawy towarzyszą liczne kontrowersję. Słyszymy, że instalację odpadowe szykują się do rewolucji.

O tym jak nowelizacja ustawy wpłynie na przyszłość krajowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, czy nowelizacja ustawy będzie sposobem na usprawnienie funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, będziemy dyskutować podczas 23. Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dniach 3-5 września br. w Karpaczu.

Zastanowimy się też jakie są pierwsze efekty zwalczania patologii w gospodarce odpadami po roku obowiązywania nowych przepisów. Poznamy działania w ramach systemu gospodarki odpadami w praktyce wśród polskich miast i gmin. Będziemy też chcieli Państwu przedstawić giełdę pomysłów samorządowych na prawidłowe funkcjonowanie systemu gospodarki odpadami.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielami administracji publicznej, praktykami, przedstawicielami świata nauki a także wszystkimi, którzy tworzą nowoczesny system gospodarki odpadami komunalnymi.

Nie możecie Państwo nie uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu jakim będzie najbliższa Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia w Karpaczu!
dr inż. Barbara Kozłowska

Patronat Honorowy

Współpraca

Partner Specjalny

Partner Merytoryczny

Partnerzy

Partnerzy branżowi

Patroni Medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Karpacz

Karpacz

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij