PL

EN

29. Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

Data 05.03.2019 - 07.03.2019

Opis

Konferencja „Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów” tradycyjnie będzie swoistym forum wymiany informacji dla naukowców, praktyków i urzędników zajmujących się problematyką składowania odpadów. Kolejna edycja, tego największego i najdłużej cyklicznie organizowanego spotkania merytorycznego dot. składowania odpadów w Polsce, odbędzie się w dniach 5-7 marca 2019 r. w Szklarskiej Porębie.

Tematy tegorocznej konferencji wpisują się w aktualne problemy związane z eksploatacją składowisk odpadów, wynikające szczególnie ze zmian prawnych. To właśnie aspektom prawnym i ekonomicznym poświęcona jest cała pierwsza sesja tematyczna. Oprócz problemów bieżącej eksploatacji składowisk, coraz bardziej aktualne stają się problemy związane z ograniczeniem ilości biogazu na składowiskach, zamykaniem i rekultywacją oraz monitoringiem poeksploatacyjnym tych obiektów. Podczas tegorocznej konferencji zostanie także szeroko omówiony problem pożarów na składowiskach odpadów, z uwzględnieniem metod ich zapobiegania.

W tegorocznej edycji zastosowano nową formułę konferencji – alternatywą dla wyjazdu studyjnego podczas trzeciego dnia konferencji, są warsztaty poruszające ważne problemy składowisk odpadów, głównie aspekty prawne, bezpieczeństwa oraz zarządzania sytuacją kryzysową. Będzie to okazja do rozwiązania najczęściej występujących problemów i uzyskania porad od ekspertów.

Nie zabraknie także ciekawych atrakcji! Zapraszamy do zapisów.

Konferencja odbędzie się w hotelu Blue Mountain Restort w Szklarskiej Porębie. 

Partnerzy

Partner ubezpieczeniowy

Partner prawny

Patron branżowy

Partner medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij