PL

EN

2. Międzynarodowa Konferencja Skuteczne zarządzanie odorami w gospodarce komunalnej.

Data 02.04.2019 - 04.04.2019

Opis

W dniach 2 – 4 kwietnia 2019 r. pośród pięknych nadmorskich krajobrazów odbędzie się już druga konferencja dotycząca skutecznego zarządzania odorami w gospodarce komunalnej.

Odory to jeden z największych problemów, z jakimi borykają się zakłady zagospodarowania odpadów oraz oczyszczalnie ścieków. Podczas konferencji przedstawimy obowiązujące oraz planowane przepisy prawne w tej kwestii. Dowiedzą się Państwo jakie są metody oceny i pomiarów odorów, a także dostępne na rynku rozwiązania techniczne, które pomagają ograniczyć bądź całkowicie usunąć problem uciążliwości zapachowej w najbliższym otoczeniu zakładu. Wiemy jak ważna jest praktyka – dlatego jedna z naszych sesji będzie w całości poświęcona praktycznym doświadczeniom związanym z problemami odorowymi i metodami ich rozwiązywania.

Konferencja jest dla wszystkich, którzy na co dzień związani są z zarządzaniem, monitorowaniem i kontrolą procesów realizowanych w najróżniejszych obiektach gospodarki wodno-ściekowej, osadowej oraz odpadowej, w których emitowane są do atmosfery substancje złowonne.

Nadmorskie krajobrazy, piękno gdańskiej starówki i przygotowane przez nas atrakcje umilą Państwu pobyt na konferencji.

Patronat honorowy

Współpraca

Partner Specjalny

Partner

Partner medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Gdańsk

80-001 Gdańsk

Gospodarka wodno-ściekowa

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij