PL

EN

15. Międzynarodowa Konferencja Termiczne przekształcanie odpadów

Data 29.01.2019 - 31.01.2019

Opis

Priorytetowymi tematami konferencji będą zagadnienia związane z uwarunkowaniami budowy i funkcjonowania instalacji, termicznym przekształcaniem odpadów i jej miejscu w gospodarce o obiegu zamkniętym. Specjaliści z Polski i zagraniczni eksperci opowiedzą o doświadczeniach z eksploatacji instalacji WtE oraz zagospodarowaniu odpadów procesowych. Omówione zostaną problemy, wyzwania, przyszłość instalacji odzysku energii z odpadów oraz rozwiązania technologiczne. 

Omówimy szeroko kluczowe tematy nurtujące obecnie branżę WtE, czyli perspektywę zakwalifikowania żużli jako odpadów niebezpiecznych, zakaz finansowania instalacji WtE procedowany w Parlamencie Europejskim oraz perspektywę 2030, czyli możliwy zakaz przetwarzania odpadów w ITPOK.

Trzeciego dnia jako pierwsi zwiedzimy wewnątrz nowo otwartą Instalację Termicznego Przetwarzania Odpadów z Odzyskiem Energii w Rzeszowie. 

Konferencja od lat jest największym spotkaniem branży WtE w Polsce. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli firm, prezesów spalarni odpadów, operatorów instalacji, reprezentantów administracji samorządowej, przedstawicieli komunalnych zakładów zagospodarowania odpadów, specjalistów ds. gospodarki odpadami oraz ds. ochrony środowiska.

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji w trakcie konferencji. Będzie to m.in. kolacja na zakończenie pierwszego dnia obrad w stylu PRL, zwiedzanie Starego Miasta w Rzeszowie oraz Podziemnej Trasy Turystycznej z przewodnikiem.

Miejsce konferencji: Hilton Garden Inn Rzeszów, Al. Kopisto 1, Rzeszów 

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Partner Merytoryczny

Partner Specjalny

Partner Prawny

Partner Konferencji

Partner Branżowy

Partner Medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Rzeszów Hilton Garden Inn Rzeszów, Al. Kopisto 1
Al. Kopisto 1
35-001 Rzeszów

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij