PL

EN

Wydarzenie

13. Konferencja
Wody opadowe - aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne Data 24.05.2018 - 25.05.2018

Konferencja Wody opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne to spotkanie, która skupia wszystkie zainteresowane osoby dbające o zrównoważone gospodarowanie wodami opadowymi.  Do udziału zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, administracji publicznej, firm związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz architektów i deweloperów.

Zarządzanie wodami opadowymi stanowi jedno z największych wyzwań stojących przed współczesnymi miastami. W ramach konferencji uzyskają Państwo odpowiedzi między innymi na pytania dotyczące tematu opłat za odprowadzanie wód opadowych i roztopowych w nowym prawie wodnym, o tym jak uporać się z deszczówką w praktyce, jakie urządzenia do zagospodarowania wód opadowych  stosować oraz jaką rolę pełni roślinności we wspomaganiu retencji jako narzędzia poprawy funkcjonowania mikroklimatu miast.

Zwieńczeniem pierwszego dnia obrad będzie zwiedzanie przepięknego Zamku Gniew oraz biesiada sarmacka na zamku, podczas której cofniemy się w przeszłość do roku 1926 i czasów husarii.

Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy

Rada Programowa o konferencji >>

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij