PL

EN

13. Konferencja
Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Data 12.04.2018 - 13.04.2018

Opis

Szanowni Państwo,

tak! To już 13, czyli szczęśliwa ogólnopolska konferencja dotycząca elektrorecyklingu.

Cały czas towarzyszymy rozwijającemu się rynkowi, trochę go nawet przez wspólną dyskusję kształtując.
Przepływ informacji i dobra komunikacja między podmiotami to podstawa gospodarczego rozwoju branż. Ponownie chcemy w jednym miejscu skupić najważniejsze osoby zajmujące się tematem zużytego sprzętu elektrycznego. Tym razem organizujemy dwudniową konferencję, gdzie będzie także czas na wieczorne rozmowy, tak ważne dla nas wszystkich. 

Pierwszego dnia konferencji poruszymy tematy związane z nowym prawem, a w szczególności bazą danych, audytami i podziałem na nowe grupy produktowe. Zajmiemy się także wkładem ZSEE w polską gospodarkę o obiegu zamkniętym. Drugi dzień to część seminaryjna przy największych targach elektroniki (wstęp dla naszych uczestników bezpłatny).
Jesteśmy przekonani, że i tym razem zaszczycą nas swoją obecnością członkowie rządu, przedstawiciele samorządów, przedsiębiorcy i eksperci.

Nie może na spotkaniu zabraknąć nikogo kto zajmuje się na co dzień tematem elektroodpadów.

Serdecznie zapraszam,

Wojciech Konecki 
Dyrektor Generalny CECED Polska - Związku Pracodawców AGD
Przewodniczący Rady ProgramowejKONKURS FOTOGRAFICZNY „Daj im drugą szansę…”

Interesujesz się tematem porzuconych elektrośmieci? Twoją pasją jest recykling? A może chcesz po prostu zwrócić uwagę innych na problem zalegającego sprzętu elektrycznego i elektronicznego? – Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie ! Weź w nim udział i wygraj nagrodę.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób pełnoletnich, zarówno profesjonalistów jak i amatorów fotografii. Celem konkursu jest zainteresowanie twórców i odbiorców fotografii tematyką recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie jednej fotografii obrazującej porzucony,  zużyty sprzętu elektryczny i elektroniczny.

Do konkursu może być zgłoszona jedna fotografia jednego autora – mogą to być zdjęcia kolorowe, czarno-białe, zdjęcia panoramiczne, pejzaże i inne.

Na nadesłane fotografie będzie możliwość głosowania od 4 kwietnia 2018 r. do 9 kwietnia 2018 r. na FB wydarzenia 13. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, by wyłonić 10 zdjęć, spośród których jury konkursu wyłoni Najlepsze Zdjęcie Konkursu.

W konkursie przyznawana jest nagroda główna za Najlepsze Zdjęcie Konkursu, która zostanie wręczona podczas konferencji organizowanej w dniach 12-13 kwietnia 2018 r. w Warszawie w Airport Hotel Okęcie.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Współorganizator

Partner generalny

Patronat honorowy

Patronat merytoryczny

Partnerzy

Partner cyklu

Patronat medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Airport Hotel Okęcie
Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij