PL

EN

Międzynarodowa Konferencja
Skuteczne zarządzanie odorami w gospodarce komunalnej

Data 06.03.2018 - 08.03.2018

Opis

Szanowni Państwo,

w dniach 6 – 8 marca 2018 r. pośród pięknych mazurskich krajobrazów w hotelu GrandHotel Tiffi***** w Iławie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Skuteczne zarządzanie odorami w gospodarce komunalnej.

Odory to jeden z największych problemów z jakimi borykają się zakłady gospodarki komunalnej. Statystyka mówi sama za siebie, Organy Inspekcji Ochrony Środowiska w 2016 r. rozpatrzyły ponad tysiąc skarg, które dotyczyły uciążliwości zapachowej.

Podczas naszego spotkania omówimy tematykę obowiązujących przepisów prawnych w kwestii uciążliwości zapachowej. Dowiedzą się Państwo jakie są metody oceny i pomiarów odorów, a także dostępnych na rynku rozwiązań technicznych, które pomagają ograniczyć bądź całkowicie usunąć problem uciążliwości zapachowej w najbliższym otoczeniu zakładu. Wiemy jak ważna jest praktyka – dlatego jedna z naszych sesji będzie w całości poświęcona praktycznym doświadczeniom związanym z problemami odorowymi i metodami ich rozwiązywania.

Konferencja jest dedykowana wszystkim, którzy na co dzień związani są z zarządzaniem, monitorowaniem i kontrolą procesów realizowanych w obiektach gospodarki wodno-ściekowej, osadowej oraz odpadowej podczas których emitowane są do atmosfery substancje złowonne, czyli odory.

Malownicze krajobrazy i naturalna przyroda Pojezierza Iławskiego, a także nowoczesny Grand Hotel Tiffi***** w Iławie z wieloma atrakcjami umili Państwu pobyt na konferencji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

Do zobaczenia w Iławie!

Partner generalny

Partner specjalny

Partnerzy

Partner cyklu

Patronat honorowy

Współpraca

Partner merytoryczny

Patronat medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

GrandHotel Tiffi
Dąbrowskiego 9
14-200 Iława
89 651 97 97

Inne

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij