PL

EN

28. Konferencja
Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów. Składowisko odpadów elementem RIPOK

Data 20.03.2018 - 22.03.2018

Opis

Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów. Składowisko odpadów elementów RIPOK jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy osobami zajmującymi się eksploatacją składowisk odpadów a ekspertami oraz miejscem transferu wiedzy ludzi nauki do biznesu.

Tematy tegorocznej konferencji wpisują się w jakże aktualne problemy związane z eksploatacją składowisk odpadów, wynikające ze zmian uwarunkowań prawnych, oraz nowych wyzwań stawianych przez Unię Europejską związanych miedzy innymi z gospodarką o obiegu zamkniętym i efektywnym zarządzaniu energią.

W kontekście zmniejszających się zasobów biogazu składowiskowego, aktualna pozostaje kwestia optymalizacji procesu jego pozyskiwania i przetwarzania jako źródła energii odnawialnej oraz alternatywne metody jego zagospodarowania.

Mając na względzie powyższe, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej konferencji, wierząc że miejsce konferencji, ludzie oraz tematy, sprawią że codzienne problemy eksploatacyjne składowisk nie będą Państwa wyzwaniem lecz tylko kolejnym zadaniem do wykonania.

dr inż. Józef Ciuła
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
Członek Rady Programowej

Patronat medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Hotel Osada Śnieżka
Spacerowa 8-13
58-508 Łomnica k. Karpacza
+48 75 61 26 693

Gospodarka odpadami

Kontakt

Dział Szkoleń i Konferencji

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij