PL

EN

Wyjazd studyjny
GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA ORAZ GOSPODARKA ODPADAMI W IZRAELU z wizytą na targach WATEC 2017

Data 09.09.2017 - 16.09.2017

Opis

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy na wyjazd studyjny „Gospodarka wodno-ściekowa oraz gospodarka odpadami w Izraelu z wizytą na targach WATEC 2017”, który odbędzie się w dniach 9-16 września 2017 r. Podczas wyjazdu odwiedzimy między innymi międzynarodową wystawę i targi WATEC 2017.

Targi WATEC to wydarzenie skupiające ponad 10000 odwiedzających i 160 wystawców z całego świata. Podczas tegorocznej edycji targów przewodnimi zagadnieniami będą bezpieczeństwo w sieci oraz otwartość i globalna optymalizacja, które powinny być brane pod uwagę przy współczesnym zarządzaniu zasobami wodnymi.

Nie zabraknie rozwiązań dotyczących systemów nawadniania, odsalania i związanych z tym mobilnych urządzeń, monitorowania i kontroli zanieczyszczeń wody, zarządzania systemami wodociągowymi i kontrolą przepływów, jakości wody, kontroli i likwidacji przecieków, oczyszczania ścieków czy oszczędzania wody.

Izrael to idealne miejsce, aby wzbogacić swoją wiedzę na temat tego jak efektywnie wykorzystywać zasoby wodne i gospodarować odpadami. Podczas wyjazdu studyjnego zaplanowaliśmy zwiedzanie najważniejszych instalacji na terenie Izraela związanych z gospodarką wodno-ściekową i gospodarką odpadami. Pozwoli to Państwu zaczerpnąć pomysły oraz pozyskać najnowszą technologię od pionierów i wysokiej klasy specjalistów działających na tamtejszym rynku.

Izrael to państwo z niesamowitą historią i wieloma miejscami, które warto odwiedzić. Zaplanowaliśmy dla Państwa nocleg w Betlejem oraz czas poświęcony na zwiedzanie i zaznajomienie się z kulturą tego niezwykłego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z programem wyjazdu studyjnego.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Współorganizator

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Izrael

Izrael

Inne

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij