PL

EN

XXI Konferencja
Kompleksowa gospodarka odpadami

Data 05.09.2017 - 07.09.2017

Opis

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na XXI konferencję „Kompleksowa gospodarka odpadami”. W tym roku spotkamy się w dniach 5-7 września w Janowie Podlaskim. Niewątpliwie atutem tegorocznej edycji będą wyjazdy studyjne do:

  1. Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej

  2. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Komunalnik” Sp. z o.o. 

  3. Zespołu zamkowego Radziwiłłów w mieście Biała Podlaska 

Podczas trzydniowej konferencji poruszymy najbardziej aktualne tematy branży odpadowej. Na pierwszy plan wysuwa się temat zagospodarowania bioodpadów przez RIPOK-i, czy wystarczy selektywnie zebrać odpady bio, by powstał drogocenny kompost? Ile wiedzy, wysiłku i pracy należy włożyć, by mieszkaniec mógł odebrać kompost? Wątków do dyskusji nie zabraknie, wspomnimy o ciągle aktualnym temacie, czyli WPGO i KPGO oraz o tym czy wojewódzkie plany wpisują się w założenia KPGO? Czy dobrze zbilansowane są moce przerobowe instalacji? A jeśli nie, to co dalej? Kolejnym ważnym zagadnieniem, które będzie poruszane podczas jednej z sesji tematycznych będą popioły. Wiele mówi się na temat konieczności nadania kodu dla popiołu selektywnie zebranego, odpowiemy na pytania czy to realne? Jak dbać o sprzęt i serwisować go po uszkodzeniach spowodowanych zbiórką popiołów? Czy producenci maszyn myślą o tym podczas projektowania urządzeń?

Przedstawimy również możliwości pozyskania środków na działania związane z modernizacją zakładów, budową i rozbudową PSZOK. Zaprezentowane zostaną przykłady gmin, które takie środki uzyskały i przeszły ścieżkę inwestycyjną.

Odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych uzyskamy od wybitnych specjalistów, technologów i zarządzających przedsiębiorstwami, których zaprosimy do współpracy. Nie zabraknie również głosu kadry naukowej i wybitnych postaci świata nauki w branży odpadowej. Nieodłącznym elementem konferencji będzie przedstawienie najnowszych technologii dla gospodarki odpadami, dostępnych na polskim rynku, dlatego do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców.

Prosimy o zarezerwowanie terminu w Państwa kalendarzach.

Liczymy, że już wkrótce spotkamy się w Janowie Podlaskim.

Organizatorzy

Współorganizator

Patronat honorowy

Współpraca merytoryczna

Partner cyklu

Współpraca

Partnerzy

Patroni medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Zamek Biskupi Janów Podlaski
Zamkowa 1
21-505 Janów Podlaski

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij