PL

EN

IV Konferencja Zarządzanie nowoczesnym zakładem gospodarki komunalnej

Data 07.02.2017 - 08.02.2017

Opis

Szanowni Państwo,

w dniach 7-8 lutego 2017 r. na Mazurach w otoczeniu lasów i jezior odbędzie się czwarta edycja konferencji dotycząca zarządzania nowoczesnym zakładem gospodarki komunalnej.

Podczas tegorocznej edycji poruszymy ważną tematykę obowiązujących uwarunkowań prawnych, a dokładnie zmiany wynagrodzeń menedżerów wynikające z nowej ustawy kominowej. Przygotujemy dla Państwa szereg wystąpień merytorycznych dotyczących autoprezentacji biznesowej. Spotkania i wystąpienia biznesowe są często jednym z bardziej wymagających elementów pracy w firmie. Często od tego, jakie wrażenie uda nam się wywrzeć na naszym rozmówcy zależy, czy osiągniemy sukces. Aby świadomie to wrażenie wywierać, warto zgłębić jego istotę autoprezentacji.

Ważnym zagadnieniem będzie omówienie „społecznej odpowiedzialności biznesu”, przez którą rozumiemy unikalny sposób myślenia o prowadzaniu działalności gospodarczej oraz świadomość wpływu jej wartości na ludzi, społeczeństwo, środowisko naturalne, uwarunkowania rynkowe oraz procesy.

Malownicze otoczenie i piękny, zaprojektowany w współczesnym stylu Grand Hotel TIFFI***** z wieloma atrakcjami umili Państwu pobyt na konferencji.

Szczególnie serdecznie na tę edycję konferencji zapraszam członków Rady RIPOK, który będą mieli dofinansowany udział w konferencji, aż w 50% przez Radę RIPOK. Szczegóły znajdują się w karcie zgłoszenia oraz w informacjach organizacyjnych możliwych do pobrania poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.dr Jędrzej Bujny – Radca prawny, doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Partner i szef działu prawa administracyjnego w Kancelarii Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. w Poznaniu. W ramach działalności naukowej i eksperckiej specjalizuje się w prawie samorządowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących funkcjonowania spółek komunalnych, gospodarki wodnej, gospodarki komunalnej, ochrony środowiska oraz zagospodarowania odpadów.

 Łukasz Smolarek – Założyciel i dyrektor zarządzający firmy doradczej White leaf. Jest ekspertem i praktykiem z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu i budowaniu kompleksowych strategii CSR, PR oraz komunikacji. Od ponad 10 lat zajmuje się zarządzaniem strategicznym w obszarze zrównoważonego rozwoju i CSR. Kierownik studiów podyplomowych CSR Management na CDV w Poznaniu. Członek Grupy Roboczej ds. edukacji i upowszechniania CSR przy Ministerstwie Gospodarki. Współzałożyciel i redaktor prowadzący AS BIZNESU – pierwszy w Wielkopolsce tytułu poświęconego CSR. Był redaktorem naczelnym branżowych czasopism dla branży reklamowej na 5 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz redaktorem naczelnym dwóch ogólnopolskich miesięczników biznesowych. Członek klubu Liderów i Liderek CSR przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor kilkudziesięciu strategicznych opracowań środowiskowych dla instytucji samorządowych w Polsce. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończył również studia podyplomowe Public Relations w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Absolwent Akademii Managerów CSR. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (specjalizacja: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Krzysztof Kasperuk – pasjonat sprzedaży, rozwoju i mówienia. Centrum dowodzenia PANHERI. Jego drugim domem jest sala szkoleniowa. Nigdy nie robi jednej rzeczy dwa razy tak samo, wciąż szuka nowych rozwiązań i doskonali to co już stworzył. Entuzjasta i wizjoner, który zawsze dostrzega potencjał zarówno w ludziach jak i w sytuacjach. Dzień, w którym nie pozna nowej osoby lub nie wymyśli czegoś nowego, jest dla niego dniem straconym.

 
 Marcin Janczylik – Account Manager agencji Partner of Promotion – lidera branży PR w Polsce. Specjalizuje się w usługach dla podmiotów publicznych, samorządowych i firm z sektora komunalnego. Pełnił funkcje rzecznika prasowego, specjalisty ds. komunikacji społecznej i promocji w jednostkach oraz spółkach samorządowych. Jest autorem strategii komunikacyjnych dla podmiotów z branży komunalnej. Posiada doświadczenie w planowaniu i realizacji spójnych kampanii informacyjnych oraz konsultacyjnych dla projektów infrastrukturalnych, w tym związanych z gospodarką odpadami i energetyką. Praktykę wykorzystuje w badaniach naukowych prowadzonych w ramach studiów doktoranckich z zakresu komunikacji.
 


Współpraca

Partnerzy

Patronat medialny

Pliki do pobrania

Lokalizacja

GrandHotel Tiffi
Dąbrowskiego 9
14-200 Iława
89 651 97 97

Gospodarka odpadami

Kontakt

Dział Szkoleń i Konferencji

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij