PL

EN

X jubileuszowa Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Data 15.04.2015 - 16.04.2015

Opis

Dziesięć lat funkcjonowania rynku recyklingu sprzętu elektrycznego skłania do podsumowań. Dokonamy ich jak zwykle w połowie kwietnia. Z okazji jubileuszu organizatorzy, czyli firma Abrys oraz związek producentów AGD – CECED, postanowili rozszerzyć konferencję i po raz pierwszy poświęcić temu tematowi pełne dwa dni

Szczególny charakter spotkaniu nadadzą przedstawiciele najwyższych władz rządowych i parlamentarnych. Obecni będą ministrowie oraz przewodniczący odpowiednich komisji sejmowych i senackich. Zapraszamy reprezentantów wszystkich etapów procesu odzysku, począwszy od wprowadzających, przez zbierających, przetwarzających, aż po recyklerów. Reprezentować ich będą zarówno prezesi firm, jak i specjaliści na co dzień zajmujący się poszczególnymi fazami procesu.

Chcemy, aby nasza konferencja stała się źródłem wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, dlatego zapraszamy ekspertów i prawników, ale także osoby bezpośrednio zatrudnione w przemyśle recyklingowym. Przedstawimy wiele liczb, statystyk, trendów i definicji. Prelegenci podzielą się swoimi opiniami oraz wiedzą merytoryczną, ukazując przykłady najlepszych na rynku praktyk. Każda z sesji zostanie zakończona najważniejszym elementem konferencji, nadającym naszym spotkaniom interaktywny wymiar, czyli ogólną dyskusją i pytaniami z sali.

Po raz pierwszy jedną sesję poświęcimy tematom wspólnym dla innych branż odpadowych – zaprosimy na nią najważniejszych ekspertów z omawianych dziedzin.

Nasza konferencja stanie się najważniejszym forum i etapem konsultacji społecznych, gdyż odbędzie się w okresie trwania bardzo istotnych sejmowych prac legislacyjnych, w dużej mierze decydujących o finalnym kształcie ustawy o ZSEE. Z tego względu zapraszamy przedstawicieli wszystkich debatujących stron.

Nikogo nie może zabraknąć na tym dorocznym, jubileuszowym spotkaniu branży. Przez 10 lat udowodniliśmy, że dokonujemy właściwego doboru prelegentów oraz zapewniamy wysoki poziom merytoryczny tej najważniejszej w roku konferencji. Zapraszamy wszystkich, którym temat recyklingu elektroodpadów nie jest obojętny!

Wojciech Konecki
Dyrektor Generalny, CECED Polska – Związek Pracodawców AGD

Skorzystaj z oferty first minute i zapłać 100 zł mniej za uczestnictwo w Konferencji!

Patroni honorowi

Partner Generalny

Partnerzy

Patroni medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o.
ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki
recepcja@mazurkashotel.pl
(+48 22) 721 47 47-49

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij