PL

EN

VII Konferencja Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów

Data 27.05.2014 - 29.05.2014

Opis

Szanowni Państwo,

 

Konferencja „Mechaniczno – biologiczne przetwarzanie odpadów” od sześciu lat jest głównym krajowym forum poświęconym gospodarce odpadami ulegającymi biodegradacji, gdzie prezentowane są stan i kierunki rozwoju technologii MBP oraz doświadczenia własne naukowców, samorządowców i praktyków związane z tymi instalacjami. 

Tegoroczną, VII już konferencję zdominuje tematyka zmiany obowiązującego prawa (rozporządzenie w sprawie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych). Kolejne ważne zagadnienia to osiąganie przez gminy wymaganych poziomów recyklingu odpadów materiałowych i ograniczenia składowania odpadów ulegających biodegradacji oraz kryteria oceny efektywności pracy instalacji MBP. W trzecim dniu konferencji będziemy zwiedzać Międzygminny Zakład Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów w Tychach.

Aktualność i ranga zagadnień omawianych podczas merytorycznej części konferencji oraz połączenie jej z wizytą na terenie nowoczesnej instalacji do suchej fermentacji biofrakcji sprawia, że  staje się ona pierwszą w kraju imprezą dla samorządowców, konsultantów, dostawców technologii i eksploatatorów instalacji MBP.

Do zobaczenia 27 maja w Katowicach.

Prof. dr hab. inż. Andrzej Jędrczak

Serdecznie zapraszamy!

Partner generalny

Sponsor Specjalny

Partner kompostowania

Partnerzy

Sponsorzy

Partner cyklu

Współpraca

Patroni medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Angelo Hotel**** Katowice
Sokolska 24
Katowice

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij