PL

EN

XXIV Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

Data 18.02.2014 - 20.02.2014

Opis

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XXIV Konferencji „Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów”, która już tradycyjnie będzie płaszczyzną wymiany informacji dla naukowców, praktyków i urzędników zajmujących się problematyką unieszkodliwiania odpadów poprzez składowanie.
Kolejna edycja, tego największego i najdłużej cyklicznie organizowanego spotkania merytorycznego w Polsce, odbędzie się w dniach 18-20 lutego 2014 r. w stolicy Polskich Tatr - Zakopanem.

Tematem przewodnim konferencji będzie przyszłość składowisk odpadów i ich znaczenie w rozwiązaniach systemowych gospodarki odpadami komunalnymi.
Planowane są kolejne zmiany w zakresie gospodarki odpadami, w tym również zmiany wymagań dotyczących składowania odpadów.

Trwają prace nad przygotowaniem przepisów wykonawczych do ustawy o odpadach.
I to właśnie perspektywa unieszkodliwiania odpadów na składowiskach oraz wymagania prawne i technologiczne związane z ich eksploatacją, zamykaniem i rekultywacją będą podstawą merytoryczną naszych rozważań i dyskusji.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Zakopanem,

dr inż. Piotr Manczarski, Politechnika Warszawska

Wśród uczestników, którzy wypełnią ankietę podczas konferencji zostanie rozlosowana wycieczka Trzy Stolice: Wiedeń, Bratysława, Budapeszt ufundowana przez Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Frater w Bydgoszczy.

Sponsorzy

Partnerzy

Partner cyklu

Sponsor wycieczki

Współpraca

Patroni medialni

Pliki do pobrania

Lokalizacja

Hotel Belvedere Resort & Spa****
Droga do Białego
34-500 Zakopane

Gospodarka odpadami

Kontakt

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij