PL

EN

Wyjazdy studyjne

abrys, wyjazdy studyjne

Aktywna promocja inicjatyw służących ochronie środowiska wymaga działania na wielu płaszczyznach, jedną z nich są krajowe i zagraniczne targi branżowe, podczas których mamy możliwość zaprezentowania najciekawszych rozwiązań w branży oraz nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.

Ponad 20 lat istnienia na rynku zaowocowało wieloletnią i trwałą współpracą z organizatorami największych targów w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy promować wiele firm i instytucji na największych polskich i zagranicznych imprezach branżowych w Europie.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów studyjnych polskie firmy oraz samorządy mają możliwość zwiedzenia ekspozycji targowych, nawiązania nowych kontaktów biznesowy, jak również zdobycia nowej wiedzy i skorzystania z doświadczeń zagranicznych specjalistów z branży.

Dodatkowo organizujemy wyjazdy studyjne na wybrane zagraniczne obiekty gospodarki odpadami: spalarnie odpadów komunalnych, kompostownie, zakłady fermentacji, instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, itd. Wyjazdy takie połączone z programem merytorycznym dają znakomitą możliwość do zaznajomienia się z funkcjonowaniem systemu gospodarki odpadami w praktyce, uniknięcia błędów popełnianych przez naszych zagranicznych kolegów, zdobycia bezcennej wiedzy. Głównymi uczestnikami, bądź zleceniodawcami takich wyjazdów są samorządy (urzędy i starostwa) oraz firmy.

Organizujemy również wyjazdy studyjne na zamówienie.
Przy organizacji wyjazdów studyjnych współpracujemy z koncesjonowanymi biurami podróży i przewodnikami.

Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów studyjnych do: Niemiec, Szwecji, Austrii, Holandii, Czech, Hiszpanii, Danii, Francji, Belgii i Finlandii.

„Wyjazd studyjny GOSPODARKA WODNO-ŚCIEKOWA ORAZ GOSPODARKA ODPADAMI W IZRAELU z wizytą na targach WATEC 2015”, 10-17 października 2015 r.

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij