PL

EN

Współpraca zagraniczna


Korzystając z wieloletniego doświadczenia w działalności na polskim i zagranicznym rynku ochrony środowiska, stworzyliśmy kompleksową ofertę dla podmiotów zagranicznych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania potrzebne do wejścia na polski rynku ochrony środowiska. 

Naszymi klientami są:

Firmy Zagraniczne

Doradzamy firmom zagranicznym przy planowaniu kampanii reklamowej (reklamy i artykuły w publikowanych przez nas czasopismach, mediach elektronicznych, promocja podczas konferencji, które organizujemy). Przygotowujemy raporty dotyczące rynku ochrony środowiska w Polsce. Posiadamy kompletną bazę danych branżowych firm i instytucji.

więcej>>

Ambasady i izby handlowe

Współpracujemy z wieloma zagranicznymi Ambasadami i Izbami Gospodarczymi. Pomagamy w promocji zagranicznych firm, narodowych stoisk podczas targów, sporządzamy raporty na temat stanu ochrony środowiska w Polsce. Organizujemy seminaria i konferencje na zlecenie Ambasad, podczas których promowane są najnowsze technologie i rozwiązania dla ochrony środowiska z danego kraju.

Zagraniczne targi i konferencje

Organizatorom zagranicznych targów, wystaw i konferencji pomagamy w promocji na rynku polskim przygotowywanych przez nich imprez. Organizujemy wyjazdy studyjne na targi zagraniczne.

Wyjazdy studyjne

Jeden z aspektów naszej działalności to organizacja zagranicznych wyjazdów studyjnych. Do tej pory zorganizowaliśmy ich ponad 40. Organizujemy wyjazdy dla przedstawicieli polskich firm i samorządów na największe targi zagraniczne, na instalacje techniczne firm zagranicznych. Wyjazdy z nami to możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z zagranicy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania od doświadczonych specjalistów, a także zobaczenia jak funkcjonują nowoczesne obiekty gospodarki odpadami w praktyce.

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij