PL

EN

Puchar Recyklingu

Organizowany od 1999 roku Konkurs „Przeglądu Komunalnego” Puchar Recyklingu to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne. 

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów tych, które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Konkurs jest skierowany do trzech grup: gmin, przedsiębiorstw zagospodarowujących odpady oraz placówek i organizacji. Wszyscy uczestnicy konkurują ze sobą w 9 kategoriach frakcyjnych związanych z konkretnymi frakcjami odpadów oraz w kategorii edukacja recyklingowa.

Udział w Konkursie o Puchar Recyklingu wiąże się z prestiżem i stanowi świetną rekomendację, mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych, relacjach z mieszkańcami miast i gmin, a także w kontekście wizerunkowym. Nagrody i wyróżnienia zdobyte w Konkursie odzwierciedlają dobrą reputację, wiarygodność oraz ogrom rzetelnej pracy wykonanej przez uczestników.

 

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij