PL

EN

O firmie

Nasze środowisko wymaga ochrony i racjonalnego gospodarowania zasobami. Misją firmy ABRYS jest wspieranie podmiotów sektora publicznego i prywatnego w realizacji tego celu.  Czynimy to od 30 lat poprzez własne media i działalność wydawniczą, organizację kongresów i konferencji, projekty edukacyjne i konkursy. 

Tworzymy jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w branży komunalnej i ochrony środowiska - miesięcznik "Przegląd komunalny"​. Codzienną porcję informacji z branży zapewniamy naszym Czytelnikom poprzez PortalKomunalny.pl. W naszym portfolio znajdują się także inne mocne tytuły branżowe takie jak: "Energia i Recykling. Gospodarka obiegu zamkniętego", "Wodociągi-Kanalizacja"​ i "Zieleń miejska"​. 

Ponadto firma ABRYS jest organizatorem prestiżowych kongresów i wielu konferencji związanych z tematyką gospodarki odpadami, wodno-ściekowej, energetyki, transportu i innych. Przez wiele lat działalności firma zorganizowała ok. 500 takich wydarzeń dla tysięcy uczestników. Największym tego typu wydarzeniem jest organizowany corocznie od ponad 20 lat Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON Environment w Poznaniu. 

ABRYS dynamicznie rozwija także projekty z zakresu edukacji ekologicznej skierowane zarówno dla odbiorców dorosłych, jak i dzieci, na zlecenie samorządów oraz firm. Stworzona przez ABRYS kampania "Misja Emisja"​ okazała się najlepszą w konkursie Ministerstwa Środowiska "Aktywni dla czystego powietrza"​. Firma ABRYS jest także organizatorem licznych konkursów, których celem jest popularyzacja postaw, działań i wartości przyczyniających się do realizacji jej misji. Najbardziej znane to: konkurs Puchar Recyklingu, Ekoodpowiedzialni w biznesie i Promotor Czystej Energii.

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij