PL

EN

O firmie

Magdalena Dutka - Prezes firmy Abrys

We współczesnym świecie nic nie ma większej wartości niż rzetelne informacje. To dzięki nim zyskujemy wiedzę, która stanowi podstawę podejmowania właściwych decyzji i skutecznego działania. A to z kolei gwarantuje odniesienie sukcesu w branży. Dlatego też dysponowanie sprawdzonym źródłem informacji nie jest dziś jedynie zwykłym udogodnieniem, ale warunkiem dzisiejszej rzeczywistości.
Od ponad 25 lat Firma Abrys realizując swoją misję spełnia oczekiwania swoich klientów. 

Naszą misją jest dostarczanie informacji i wiedzy w celu maksymalizacji efektów ekologicznych, ekonomicznych oraz organizacyjnych w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej.

ABRYS jest liderem na polskim rynku ochrony środowiska w obszarze działalności wydawniczej, organizowania kongresów, konferencji i szkoleń  oraz działań związanych z edukacją ekologiczną.
Jesteśmy wydawcą czasopism, periodyków i książek branżowych. Organizujemy międzynarodowe, ogólnopolskie i regionalne konferencje  oraz największy w Polsce kongres ochrony środowiska ENVICON.  Przygotowujemy zagraniczne wyjazdy studyjne, podejmujemy współpracę ze znaczącymi polskimi i międzynarodowymi instytucjami oraz firmami. Jesteśmy właścicielem branżowych serwisów informacyjnych i edukacyjnych. Wspieramy firmy zewnętrzne  w budowaniu wizerunku odpowiedzialnej społecznie i propagującej zachowania ekologiczne organizacji. Przeprowadzamy akcje edukacji ekologicznej w miastach i gminach. Nagradzamy najciekawsze postawy ekologiczne, organizujemy konkurs „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu. Realizujemy kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska zarówno dla firm jak i instytucji.

Wyróżnia nas:

  • Doświadczenie – od ponad dwudziestu pięciu lat zdobywamy i przekazujemy wiedzę z zakresu ochrony środowiska.
  • Kompleksowość – nasze produkty i usługi uzupełniają się, tworząc skuteczne narzędzie promocji dla podmiotów w branży ochrony środowiska.
  • Otwartość – cechuje nas indywidualne i elastyczne podejście w relacjach z naszymi partnerami.

ABRYS współpracuje z najważniejszymi krajowymi i zagranicznymi ośrodkami naukowymi, instytucjami oraz firmami zajmującymi się ochroną środowiska. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najwybitniejszych specjalistów z branży. Jesteśmy przekonani, że bezstronna informacja i rzetelna edukacja, które zapewniamy, przynosi wymierne korzyści środowisku, w którym żyjemy i w którym żyć będą nasze wnuki. 

Zapraszam do współpracy wszystkich, dla których środowisko naturalne jest dobrem nadrzędnym.

Prezes Zarządu
Magdalena Dutka

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij