PL

EN

Kontakt

ABRYS Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-124,  ul. Daleka 33,  zarejestrowana w Poznaniu,  Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000100410 NIP: 781-00-23-628 REGON: 001351807 Wysokość kapitału zakładowego:
54 000,00 zł

Zarząd

Magdalena Dutka
Prezes Zarządu

Robert Rosa
Wiceprezes Zarządu

Barbara Dutka
Członek Zarządu

Sekretariat

Magdalena Popek
Sekretarka
biuro@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 00
fax.: +48 61 65581 01

Dyrekcja

Piotr Matuszewski
Dyrektor ds. rozwoju
p.matuszewski@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 07

Tomasz Szymkowiak
Dyrektor ds. wydawnictw
t.szymkowiak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 06


Dział Księgowości

ksiegowosc@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 12



Dział Marketingu

Magdalena Bielak
pełnomocnik zarządu ds. marketingu
marketing@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 81

Dział Wydawnictw

Przegląd Komunalny

Piotr Talaga
Redaktor naczelny wydawnictw
p.talaga@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 31

Barbara Krawczyk
Redaktor
b.krawczyk@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 33

Recykling

Katarzyna Błachowicz
Redaktor naczelna
k.blachowicz@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 42

 

Czysta Energia

Urszula Wojciechowska
Redaktor naczelna


Magdalena Lipiecka
Redaktor prowadząca
m.lipiecka@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 33

Wodociągi-Kanalizacja

Martyna Matuszczak
Redaktor prowadząca
m.matuszczak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 66

Gabriela Jelonek
Redaktor
g.jelonek@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 35

Zieleń Miejska

Judyta Więcławska
Redaktor prowadząca
j.wieclawska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 32

 

Dział Prenumeraty Wydawnictw

Karolina Jankowiak
Kierownik Działu
k.jankowiak@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 82

Konrad Kandulski
Specjalista ds. prenumeraty
k.kandulski@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 44

Martyna Szczepaniak
Specjalista ds. prenumeraty
m.szczepaniak@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 41

Adrianna Syrocka
Specjalista ds. prenumeraty
a.syrocka@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 40

Adrianna Szczygielska
Specjalista ds. prenumeraty
a.szczygielska@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 37

Dział Reklamy Wydawnictw

Katarzyna Szyińska
kierownik działu reklamy
k.szyinska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 57

Maciej Pawłowski
specjalista ds. reklamy
m.pawlowski@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 52

Beata Hinc
koordynator techniczny działu reklamy, bartery
b.hinc@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 70

Dorota Szypulska
specjalista ds. reklamy
d.szypulska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 74

Olga Bandosz
specjalista ds. reklamy
o.bandosz@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 09

Anna Piechowiak
specjalista ds. reklamy
a.piechowiak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 78

Dział Edukacji Ekologicznej

Małgorzata Masłowska-Bandosz
kierownik Działu 
m.maslowska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 62

Dział Konkursów

Marta Siatka
koordynator konkursów
m.siatka@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 08

Dział Szkoleń i Konferencji

Paulina Olborska
kierownik działu szkoleń i konferencji
project manager
p.olborska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 26

Sandra Kokocińska
z-ca kierownika działu szkoleń i konferencji
project manager
s.kokocinska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 24

Paulina Ziętek
specjalista ds. organizacji szkoleń i konferencji
p.zietek@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 23

Daria Polmańska
specjalista ds. organizacji szkoleń i konferencji
d.polmanska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 21

Jaśmina Labus
specjalista ds. organizacji szkoleń i konferencji
j.labus@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 20                    

Łukasz Kawa
specjalista ds. promocji i sponsoringu
l.kawa@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 29

Dział Portali Internetowych

Jakub Wojajczyk
Redaktor serwisu portalkomunalny.pl
j.wojajczyk@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 46

Mapa dojazdu

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij