PL

EN

Kontakt

ABRYS Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-124,  ul. Daleka 33,  zarejestrowana w Poznaniu,  Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000100410 NIP: 781-00-23-628 REGON: 001351807 Wysokość kapitału zakładowego:
54 000,00 zł

Zarząd

Magdalena Dutka
Prezes Zarządu

Robert Rosa
Wiceprezes Zarządu

Barbara Dutka
Członek Zarządu

Sekretariat/Asystent Zarządu

Małgorzata Sawicka
asystentka zarządu
biuro@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 00
fax.: +48 61 65581 01

Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu

Magdalena Bielak
marketing@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 81

Dział Wydawnictw

Tomasz Szymkowiak
dyrektor ds. wydawnictw
t.szymkowiak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 06

Piotr Talaga
redaktor naczelny wydawnictw
p.talaga@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 31

Przegląd Komunalny

Piotr Talaga
z-ca redaktor naczelnej „Przegląd Komunalny”
p.talaga@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 31

Barbara Krawczyk
redaktor
b.krawczyk@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 33

Energia i Recykling

Magdalena Lipiecka
redaktor prowadząca
m.lipiecka@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 50

Sławomir Rapior
redaktor
s.rapior@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 42

Wodociągi-Kanalizacja

Kalina Olejniczak
redaktor prowadząca
k.olejniczak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 66

Szymon Mazur
redaktor
s.mazur@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 35

Zieleń Miejska

Dominik Szymański
redaktor prowadzący
d.szymanski@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 32

 

Dział Prenumeraty

Karolina Jankowiak
kierownik działu
k.jankowiak@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 82

Konrad Kandulski
starszy specjalista ds. prenumeraty
k.kandulski@abrys.pl 
tel.: +48 61 655 81 44

Dział Reklamy

Katarzyna Szyińska
kierownik działu
k.szyinska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 57

Maciej Pawłowski
specjalista ds. reklamy
m.pawlowski@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 52

Dorota Szypulska
specjalista ds. reklamy
d.szypulska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 74

Katarzyna Gramza
specjalista ds. reklamy
k.gramza@abrys.pl
tel.: +48 539 549 447

Arkadiusz Gezella
specjalista ds. reklamy
a.gezella@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 36

Anna Piechowiak
specjalista ds. reklamy
a.piechowiak@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 78

Roksana Wołoszczuk
koordynator techniczny działu reklamy, bartery
r.woloszczuk@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 70

Dział Edukacji Ekologicznej

Małgorzata Masłowska-Bandosz
kierownik działu
m.maslowska@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 62

Mikołaj Maternik
koordynator projektów edukacyjnych
m.maternik@abrys.pl
tel.: +48 539 549 454

Marta Siatka
koordynator konkursów
m.siatka@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 08

Dział Szkoleń i Konferencji

Piotr Matuszewski
dyrektor ds. rozwoju
p.matuszewski@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 07

Jaśmina Labus
p.o. kierownika
specjalista ds. organizacji szkoleń
i konferencji
j.labus@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 20

Paulina Ziętek
project manager
p.zietek@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 23

Joanna Jarosz
specjalista ds. organizacji szkoleń
i konferencji
j.jarosz@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 21

Natalia Wierzbicka
specjalista ds. organizacji szkoleń
i konferencji
n.wierzbicka@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 24

Łukasz Kawa
specjalista ds. promocji
i sponsoringu
l.kawa@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 29

PortalKomunalny.pl

Jakub Wojajczyk
wydawca serwisu portalkomunalny.pl
j.wojajczyk@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 46

Dział Księgowości

ksiegowosc@abrys.pl
tel.: +48 61 655 81 12

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij