PL

EN

Konferencja Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem komunalnym

Data 16.01.2015

Dwudniowe spotkanie (15-16 stycznia) zorganizowane przez firmę Abrys rozpoczęło się od prelekcji na temat prawnych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem komunalnym, którą zaprezentował dr Jędrzej Bujny, radca prawny w kancelarii “Dr Krystian Ziemski & Partners”.

O tym, co zrobić, gdy w sytuacji kryzysowej dziennikarze stoją pod drzwiami gabinetu prezesa spółki komunalnej mówił Sebastian Drobczyński, ekspert ds. wizerunku i komunikacji kryzysowej. Uczestnicy konferencji dowiedzieli się więc w jaki sposób budować relacje z przedstawicielami mediów, jak przygotować się do sytuacji kryzysowej i co zrobić, aby wyjść z kryzysu obronną ręką. Pod koniec prezentacji chętni mogli poćwiczyć wystąpienia przed kamerą oraz skorzystać z indywidualnych porad eksperta.

Prezentację na temat zarządzania zespołem w przedsiębiorstwie przedstawił natomiast Robert Łaziński, konsultant biznesowy i trener, który omówił przykłady systemów motywacyjnych, tajniki budowania pozytywnych relacji z pracownikami oraz przedstawił rolę lidera w spółce komunalnej. Obszerną część wykładu poświęcił również metodom wprowadzania zmian strukturalnych w przedsiębiorstwie.

Jak na spotkanie o tworzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa przystało, nie zabrakło także prezentacji kompleksowych rozwiązań informatycznych dedykowanych branży komunalnej przedstawionej przez Wojciecha Stefaniaka, dyrektora ds. strategii promocji produktu w firmie Unisoft.

Więcej o konferencji przeczytasz na www.portalkomunalny.pl 

Zdjęcia

Partner

Współpraca

Patroni medialni

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij