PL

EN

Nowe rozwiazania w gospodarce odpadami komunalnymi

Data 10.10.2011

Trzecie spotkanie z cyklu szkoleń poświęconych zmianom prawnym na rynku odpadowym w Polsce cieszyło się, podobnie jak poprzednie, dużym zainteresowaniem. Tym razem gościliśmy, w Hotelu Victoria w Lublinie, ponad 100 uczestników, którzy z ciekawością przysłuchiwali się wygłaszanym referatom.
 Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wzbudza wiele emocji, można pokusić się o stwierdzenie, że chwilami skrajnych. O nieustających wątpliwościach wokół „odpadowej rewolucji” świadczyć mogą liczne pytania z sali oraz burzliwe dyskusje kuluarowe. Niestety w chwili obecnej nie na wszystkie pytania uda się otrzymać jasne odpowiedzi. Niektóre sporne kwestie mogą rozstrzygnąć jedynie konkretne rozporządzenia. Pozostaje mieć nadzieję, że ustawodawcy nie będą długo zwlekać z ich uchwaleniem.
 Zapraszamy Państwa na kolejne szkolenia i konferencje poświęcone nowej ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Już w styczniu VIII edycja, organizowanej corocznie, Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Nowe prawo ochrony środowiska”, która w całości odnosić się będzie do aktualnych problemów i rozwiązań w branży odpadowej.

Zapraszamy serdecznie!

Wszystkim uczestnikom spotkania w Lublinie dziękujemy za aktywny udział w szkoleniu

Zdjęcia

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij