PL

EN

Nowe rozwiązania w gospodarce odpadami komunalnymi

Data 28.09.2011

Skutki przejęcia przez gminy własności nad odpadami

Wygląda na to, iż nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach jeszcze przez długi czas budzić będzie wielkie emocje. Drugie spotkanie z cyklu szkoleń poświęconych zmianom prawnym na rynku odpadowym w Polsce cieszyło się, podobnie jak poprzednie, dużym zainteresowaniem. Tym razem gościliśmy, w Park Hotelu Diament w Katowicach, ponad 150 uczestników, którzy z ciekawością przysłuchiwali się wygłaszanym referatom.
O nieustających wątpliwościach wokół „odpadowej rewolucji” świadczyć mogą liczne pytania z sali oraz burzliwe dyskusje kuluarowe. Niestety nie na wszystkie pytania udało się otrzymać jasne odpowiedzi. Zarówno wykładowcy, jak i uczestnicy byli zgodni, iż niektóre sporne kwestie mogą rozstrzygnąć jedynie konkretne rozporządzenia. Pozostaje mieć nadzieję, że ustawodawcy nie będą długo zwlekać z ich uchwaleniem.
Zapraszamy Państwa na kolejne szkolenia i konferencje poświęcone nowej ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Już w styczniu VIII edycja, organizowanej corocznie, Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Nowe prawo ochrony środowiska”, która w całości odnosić się będzie do aktualnych problemów i rozwiązań w branży odpadowej.
Zapraszamy serdecznie!

Wszystkim uczestnikom spotkania w Katowicach dziękujemy za aktywny udział w szkoleniu.

Zdjęcia

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij