PL

EN

Debata redakcyjna miesięcznika "Wodociągi-Kanalizacja".

Data 11.02.2014

Zarządzanie małym przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym. Uwarunkowania i metody.

Problemy dnia powszedniego

Redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” 12 lutego 2014 r. zorganizowała kolejną debatę. Pierwszy w tym roku panel dyskusyjny dotyczył problemów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym.

Tym razem spotkaliśmy się z naszymi gośćmi nie w siedzibie wydawcy miesięcznika, ale na dalekim Podkarpaciu, w uzdrowiskowym Iwoniczu-Zdroju. W pięknych okolicznościach przyrody i pod gościnnym dachem sanatorium „Ziemowit” z naszą redakcją zgodzili się porozmawiać przedstawiciele dziewięciu szeroko rozumianych firm komunalnych. Pytaliśmy o wycinek ich działalności, czyli tylko o sprawy związane z zarządzaniem wodą i ściekami. W spotkaniu udział wzięli prezesi, dyrektorzy i członkowie zarządu, a więc pion decyzyjny zakładów, ludzie znający kwestię zarządzania od podszewki. Rozmawiano o uwarunkowaniach oraz o metodach zarządzania w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Przeanalizowano zagrożenia i problemy, z którymi na co dzień borykają się osoby stojące na czele podkarpackich przedsiębiorstw, nie uciekano od trudnych tematów. Wskazywano też jasne strony kierowania firmą w tej branży. Podkreślano znaczenie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z regionu, a także wymiany informacji oraz doświadczeń.

Spotkanie moderowali Bogdan Żybura, prezes ze Strzyżowa, oraz Anna Lembicz, redaktor miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”.

Zdjęcia

Witryna abrys.pl korzysta z plików cookie. Więcej informacji Zamknij